..::> Myšlenky <::.. ..::> Doupátko <::..

________________________________________________________________________________________________

Own world 2

14. srpna 2010 v 20:41 | Miki |  Own world

Moe


         Slunce začalo pomale klesat k obzoru, když sem zaslechl štěkavý hlas muže. " Tak co kočičko, jak nás potěšíš. Já a tady Tommy jsem už dlouho na cestě. Ty určitě budeš vědět jak uspokojit dva tuláky." Ve stínu obrovského dubu jsem zahlédl dva muže, jak drží dívku a pokoušejí se strehnout jí kápi. " No tak pánové, copak se takhle chová k dívce?" pronesl jsem sebejistě, ale pak mě to zase přešlo. " Chvíli ji podrž Tommy, já to s tím pakem vyřídím raz, dva.", vyštekl ten vetší z nich, " Tak co, ty pacholku, budeš se tu ještě motat?". Kráčel ke mně, byl o hlavu vetší než já a vypadal dost rozzuřeně. Nohy jako by mi zkameněly hrůzou a nehodlaly se pohnout. " No tak. Dělej. Pohni se! Vypadá fakt zuřivě a chystá se mně udeřit. To bude bolet.", prolétlo mi hlavou. Čekal jsem ránu do obličeje, ale z nevysvětlitelného důvodu jsem uhnul. " Ouvej" , ztratil jsem rovnováhu a upadl na zem. " To je mi ale výhled.", nemilosrdně jsem neznámého muže kopnul do přirození. Muž se chytl za rozkrok a padl na obě kolena. " Ha, no a co teď bídáku?" a jednou ranou jsem ho složil k zemi. " Já umím bojovat? Já umím bojovat!" jásal jsem a přitom jsem se rozmachoval v pomyslných
chvatech. " Nemusel jsi mi pomáhat." ozval se líbezný hlas té dívky. Otočil jsem se k ní a ona si upravovala vlasy. Teprve bezz kápy jsem pochopil, jak je krásná. "To není možné ty si elfka, opravdová elfka.". " Ano, to jsem. A proč tolik povyku?". " No ješte jsem žádnou nepotkal, počkat kde je je ten druhý chlápek?". " Který?". "No ten. K čertu, jak se jmenoval? Myslím, že Tommy. Jasně, Tommy.". " Ach ten. To nemehlo támhle leží.", ukázala na bezvládné tělo opřené o dub.
"Kdy ho dostala? A jak? Ježiš, určitě viděla ten můj vítěznej taneček. To je trapas.", ozývalo se mi v hlavě pořád dokola. "Hej! Jak se jmenuješ?" zeptala se mně. " Já?", řekl jsem nechápavě, " To vlastně nevím." Do teď mě nenapadlo přemýšlet o tom kdo jsem a jak se vůbec jmenuji. Nevím ani odkud pocházím, na tož kým sem vůbec byl. " Budu ti říkat Bee.", zasmála se, " Pokud budeš chtít. A pokud budeš chtít jít se mnou.". " S tebou? Kam? Opravdu můžu?". " Jistěže můžeš, cestuji už dlouho sama, hodila by se společnost.". " A kam vůbec půjdeme?". " Asi do nejbližšího města, v noci by jsi zmrznul. A hodila by se ti i zbraň.". " Tak jdeme." zajásal jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
________________________________________________________________________________________________

..::> Domů <::.. ..::> Rubriky <::.. ..::> Galerie <::.. ..::> Archiv <::..

..::> RSS kanál <::.. ..::> Hledat <::.. ..::> blog.cz <::.. ..::> Srdce blogu <::..